top of page
 • ayça

Tinder'dan tanışılan kızla buluşmaya giderken nasıl giyinilir?

Updated: Jan 8, 2021

Hepimiz farkındayız ilk görüş çok önemlidir, bu sadece insanlar arasında yaygınlaşmış bir hipotez değil değil bilimsel olarak tespit edilmiş bir tezdir. İnsan beyni incelendiğinde, ilk görüştüğünüz birinin sizde bıraktığı izlenim ikinciye oranla 10 kat daha fazla olduğu görülmüştür. Tinder normal tanışmalardan çok daha fazla ilk görüşün önemli olduğu bir tanışma şeklidir.


İşte tam da bu yüzden Tinder ve ya benzeri sosyal uygulamalardan tanıştığınız biriyle ilk görüşmeye giderken nasıl giyineceğiz hayati bir role sahip. Tabi bunun için nasıl bir kişiliğe sahip biri olarak görünmek istediğiniz de önemli.Daima en kötü düşmanınla biraz sonra karşılacakmışsın gibi giyin!
                        Kimora Lee                                       

Özgüvenli tarafınızı göstermek için nasıl giyinmelisin?


Slim kesim siyah bir smokin pantolon, düz bir yarım boğaz kazak ile beraber çok güçlü bir imaj çizebilirsiniz. Bu görünümü tamamlamak adına yine asker postalı tarzındaki botlar önemli bir katkı sağlayacaktır. Eğer havaların sıcak olduğu bir güne denk gelmişse buluşmanız, kaza yerine lacoste yaka bir tişört, bot yerine de sneakers ayakkabı tercih edebilirsiniz. En garanti yöntem budur.Yaratıcı vurgulamak için nasıl giyinmelisin?


Cesur ve yaratıcı bir imaj için sıra dışı bir çift ayakkabı, ilginç bir çanta ve ya dikkat çekici bir şapka iyi bir yöntem olabilir. Bunlar haricinde üzerinize oturmayan, fazlasıyla bol bir üst bu tarzınızı güçlendirecektir.Peki ya sakin ve rahat bir imaj için ne tür kıyafetler tercih etmelisin?


Yeşil veya turkuaz gibi daha sakin ve daha açık renkler seçebilirsin fakat kesinlikle kırmızıdan uzak durmalısın eğer cool bir imaj çizmek istiyorsan. Oxford gömlek altına rahat bir kanvas ve ya kot pantolon ile başarılı bir kombin elde edebilirsiniz. Ayakkabı her zaman bir karakter göstergesidir. Vans ve ya Converse tarzı klasiklerden fakat bir o kadar da rahat seçimler bu konuda size yardımcı olacaktır.


Esprili tarafınızla mı etkilemek istiyorsunuz?


Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır mottosuyla görüşemeye gidenlerdenseniz önce espri kabiliyetinizden emin olun☺ sonra alışık olmadık dokulardan oluşan kıyafetleri tercih etmeyi unutmayın. Örneğin bir askılı pantolon üstüne gömlek ve papyon şık bir komedyen izlenimi vermenizi sağlayacaktır. Sadece pantolon altında görünen renkli çoraplar ile de bu imajı yakalayabilirsiniz.


5 kural bonusu…


Her nasıl giyinirseniz giyinin bu 5 kurala her zaman dikkat edin;

 1. Eğer yeni bir kıyafet satın almayacaksanız, giyeceklerinizin yeni yıkanmış ve iyi ütülemiş olmasına önem gösterin.

 2. Ayakkabılarınızı boyayın ve ya jel ile temizliğini yapın.

 3. Saçınız için zaman ayırın. Gerekirse bir kuaföre gidin.

 4. Tırnaklarınızın bakımlarını yapın.

 5. Klasik beyaz, gri iç çamaşırlardan uzak durun. Daha desenli versiyonlarını tercih edin. Gecenin nasıl biteceğini bilemezsiniz.

TAKİPTE KAL

Takipte kaldığınız için teşekkürler!

BENİ TAKİP ET INSTAGRAM

 • Facebook
 • Instagram

Diğer Yazılar

bottom of page