top of page
  • ayça

Güzel giyinmek için zengin olmaya gerek yok!

Updated: Jan 9, 2021

Güzel giyinmek için zengin olmanıza hiç gerek yok. Zevk sahibi olmaya gerek var. Fiyatlarının uçup gittiği marka giyim firmalarının ürünlerinden almak zorunda değilsin. Vücudunu tanımalısın ve gittiğin yere göre giyinmelisin. Zevkini konuşturmalısın, üşenmemelisin.

"Moda tasarımcıların yılda dört defa size sunduğu şeydir,
ve stil ise sizin seçtiğinizdir."
Lauren Hutton

Erkekler üşenirler, üşenmeyin çabalayın!


Giyim zevkinizi geliştirin estetik algınızın kalıplarını genişletin, tabi mümkünse yıkın. Kendinizi iyi hissetmek için giyinin. Unutmayın itibarınız için giyiniyorsunuz. Güzel giyinerek bir başkasını etkileyebilirsiniz fakat onun için giyinmiyorsunuz kendiniz için giyinin. Giyim zevkinizin gelişimini sanatta ve doğada arayın.

Stil modacıların tasarladıkları kıyafetleri satın almak değildir


Eminim bu yazıyı okuyan siz yoksulluk sınırının altıda değilsiniz, aynı zamanda kıyafet almak için ayırdığınız bütçe de iyi bir para gerektiren bir bütçe değildir tabi. Sokakta hiç bir zaman kıyafet alamadığından dolayı çıplak gezen insanlar görmüyoruz. Birçok insandan şık olmak için harcamaları gereken paraya sahip olmadıklarına dair serzenişte bulunduklarını duyuyoruz. Ne yapıp edip vücutlarını saran bir kıyafete sahipler, bu kıyafetleri yine para vererek ve seçerek almışlar.Gardırobunda sana yakışmayanı giymediğini sat!


Eminim gardırobunuzda kaliteli satmaya değer ama uzun zamandır giymediğiniz kıyafetler var, ya büyük geliyorlar ya da küçük ya da onu giyecek ortamlara girmiyorsunuz artık. O zaman satın gitsin. Onların yerine yenilerini biraz yorulacaksınız ama arayıp tarayarak satın alın. Koca koca mağazaları bulunan markalardan almak zorunda değilsiniz, size çok yakışacak ve diğer kıyafetlerine uyacak bir ayakkabıyı ya da elbiseyi hiç uğramadığınız bir mağazanın seri sonu rafından bulabilirsiniz.

Eğer gerçekten stil sahibi olmak istiyorsanız marka fiyat ve fiyat bandrollerinin dışına çıkın sizi yansıtacağına inandığınız kıyafetleri satın alın. Gerçekten şık görünmek için giyinin çıplak görünmemek için değil.
TAKİPTE KAL

Takipte kaldığınız için teşekkürler!

BENİ TAKİP ET INSTAGRAM

  • Facebook
  • Instagram

Diğer Yazılar

bottom of page