top of page
  • ayça

2021’in en şık sırt çantaları

Updated: Jan 9, 2021


1- Victorinox Altmont Flapove Laptop Backpack Navy 60
Victorinox dayanıklılığıyla birlikte sadeliğin şıklığından ortaya çıkmış bir çanta olan bu sırt çantasında günlük olarak yanınızda taşımanız gereken dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi ve elektronik kitap okuyucunuzu taşıyabileceğiniz bölmeleri vardır. Fermuarlı tasarımı ile birlikte bilgisayarınızın kalınlığına göre ayarlı incelik ayrıntısına sahiptir. Dolgulu omuz askıları günlük kullanımda rahat bir kullanım sağlamada gayet yeterlidir. Günlük bilgisayar taşıma gereksinimi olan ofis çalışanları ve üniversite öğrencileri için tavsiye edilir.

 

2-Herschel supply Little America Indigo Denim Crosshatch

Hareketli gün geçirmeye alışkın kişilerin ihtiyacını karşılayabilecek şekilde tasarlanmış bir sırt çantası, resmi kıyafetler ile de spor kıyafetler ile de taşınabilecek şekilde şık bir görünüme sahiptir. Göze çarpan deri kemerlerin altında magnet düğmeler saklanmış ve bağlama işleminizi kemer tokaları ile değil magnet tokalarla yapılmaktadır. Ön alt kısmında fermuarlı bir bölmesi vardır. Üst kısımdaki ana bölmesi kayışlarının dışında ip ile sıkıştırılma yöntemi ile kapanmaktır. Laptop bölmesi mevcuttur. Tüm yaş gruplarına gidecek şıklıkta ve rahatlıkta tasarlanmıştır.

 

3-Under Armour Storm Hustle II

Under Armour’un son derece suya dayanıklı spor bir modeli olan bu çantada 5 tane dışarıda 3 tane içeride olmak üzere bölme vardır. Çantayı yere bıraktığınızda yerle temas eden alt kısmı dayanıklı ve serttir. Sırt kısma yakın tarafta 15 inç boyutuna kadar laptop bölmesi mevcuttur.İki tarafında şişelik ve en üstte el tutucu. Spor görüntüsüyle gayet şık duran bir çantadır.

 

4- Timbuk2 Rogue Laptop Bölmeli Çanta

Sıradışı bir laptop çantası, askeri duruşunu sadece görünüşüyle değil içindeki işlevsel bölmelere sahip olması büyük ayrıcalığı. Ön tarafında şık duruşunda etkili olan birbirine geçmeli tokaları her defasında açıp kapamanın güçlüğünden olsa alt tarafta fermuarlı bölmeye sık sık ulaşmak istediğiniz küçük eşyalarınızı koyabilirsiniz.

 

5-Burton Annex Sırtçantası

Polyester yapılı bu çanta bol bol taşıma alanı ve günlük kullanıma uygun tasarlanmıştır. Sık sık yolculuğa çıkan kişilere yönelik büyük hacme sahip oluşu ve eşyalarınızı koruyuculuğuyla da güvenli bir çantadır. Ayarlanabilir omuz askılarıyla ve sırt kısmıyla ergonomiktir. Dayanıklığı ve geniş hacmine nazaran hafif bir çantadır.

 

6-Vaschy Vintage Leather Çanta

Klas bir görünüme sahip kanvas ve deriden yapılmış kocaman bir hacme sahip fonksiyonel bölmelerle vintage havasını modern işlevsellik ile buluşturabilmiş bir çanta. Deri ceketinizle işe veya okula giderken mükemmel bir uyum göstereceğinden eminim. Laptop bölmesinin yanında tablet ve telefonunuz için fermuarlı bölmelerle çok fonksiyonel. Çift dolgulu ve ayarlanabilir omuz askılarının yanında ergonomik sırt dizaynıyla tarzını yansıtabileceğiniz bir çanta.

 

7-Polare Cowhide Leather Laptop Çantası

Tamamen deri evladiyelik bir çanta. Eskidikçe vintage havasını daha da hissettirecek, fazla sayıdaki bölmesiyle her işinizi görebilecek olmasından eminim. Laptop bilgisayarınızı güvenle taşımanız için dolgulara sahip ayarlanabilir ve rahat arkalığıyla ergonomik ve en önemlisi çok şık.

TAKİPTE KAL

Takipte kaldığınız için teşekkürler!

BENİ TAKİP ET INSTAGRAM

  • Facebook
  • Instagram

Diğer Yazılar

bottom of page